Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Справа № 635/11926/13-ц Провадження № 2/635/4971/2013

УХВАЛА

19 грудня 2013 року суддя Харківського районного суду Харківської області Березовська І.В., розглянувши заяву представника Особа 1 – адвоката Панасенка Павла Петровича про забезпечення позову,

встановив:

Особа 1 звернувся до суду з позовною заявою до Публічного акціонерного товариства “ОТП Банк”, ТОВ «ОТП Факторінг Україна», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Особа 2, в якій просить визнати виконавчі написи, вчинені 19 липня 2013 року приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Особа 2 та зареєстровані в реєстрі за М» 5095, 5096, такими, що не підлягають виконанню; стягнути з відповідачів судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 244,00 грн.

Одночасно представник позивача - Панасенко П.П. надав до суду заяву про забезпечення позову шляхом зупинення на час розгляду справи стягнення на підставі виконавчих документів: виконавчих написів, вчинених 19 липня 2013 року приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Особа 2 та зареєстрованих в реєстрі за №№ 5095, 5096.

Заява про вжиття заходів забезпечення позову підлягає задоволенню частково з наступних підстав.

У відповідності до положень п.6 ч.1 ст.152 ЦПК України позов забезпечується зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку.

Ч.3 ст.151 ЦПК України передбачено, що забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Враховуючи, що Особа 1 оскаржуються у судовому порядку виконавчі написи нотаріуса, на підставі яких проводяться стягнення на житловий будинок з надвірними спорудами та земельну ділянку площею 0,2000 гектарів, що розташовані за адресою6 Адреса 1, вважаю за необхідне забезпечити позов шляхом зупиненням стягнення на підставі виконавчого напису, зареєстрованого в реєстрі за № 5095.

В іншій частині заява підлягає залишенню без задоволення у зв’язку з ненаданням доказів щодо відкриття виконавчого провадження з виконання виконавчого напису, вчиненого 19 липня 2013 року приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Особа 2 та зареєстрованого в реєстрі за № 5096.

Керуючись ст.ст. 151, п.6 ч.І ст.152, 153 ЦПК України, суддя,-

ухвалив:

Заяву представника Особа 1 -  адвоката Панасенка Павла Петровича про забезпечення позову - задовольнити частково.

Зупинити стягнення на підставі виконавчого документа: виконавчого напису, вчиненого 19 липня 2013 року приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Особа  2 та зареєстрованого в реєстрі за № 5095, про звернення стягнення на нерухоме майно земельну' ділянку площею 0,2000 гектарів, що розташована за адресою: Адреса 1; житловий будинок з надвірними спорудами, що розташовані за адресою: Адреса 1 для задоволення вимог Товариства з обмеженою відповідальністю “ОТП Факторінг Україна” у розмірі 848465,55 грн. за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна, які належать на праві власності Особа 1

В іншій частині заяви - відмовити.

Роз’яснити відповідачам, що вони мають право звернутися з заявою до Харківського районного суду Харківської області про скасування заходів забезпечення позову відповідно до ч.4 ст. 154 ЦПК України.

Виконання ухвали покласти на відділ державної виконавчої служби Харківського районного управління юстиції в Харківській області.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Копію ухвали після її виконання направити відповідачам.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Харківській районний суд Харківської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

 

Суддя