Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

«06» березня 2015 року                                                                                                         м.Харків

 

Слідчий судця Жовтневого районного суду м. Харкова Федюшин М.В., при секретарі Кузнецові М.І., за участю слідчого СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУ МВСУ Св Харківській області Яхяєва З.С., потерпілої Особа 1, представника потерпілої - адвоката Панасенка П.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Харкові, клопотання представника потерпілої Особа 1 - адвоката Панасенка П.П., про проведення допиту в судовому засіданні під час досудового розслідування кримінального провадження свідка Особа 2, за матеріалами кримінального провадження №12015220500000148, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.01.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

 

встановив:

Представник потерпілої - адвокат Панасенко П.П., звернувся до суду з клопотанням про проведення допиту в судовому засіданні під час досудового розслідування кримінального провадження свідка Особа 2, за матеріалами кримінального провадження №12015220500000148, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.01.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. і ст. 125 КК України, посилаючись в обгрунтування клопотання на те, що свідок по кримінальному провадженню Особа 2, повідомила слідчого про те, що планує найближчим часом виїхати з території України на тимчасове місце мешкання у м. Москва РФ, що в подальшому унеможливить її допит в суді.

В судовому засіданні представник потерпілої, потерпіла Особа 1 та слідчий підтримали клопотання посилаючись на зазначені вище обставини.

Вислухавши думку учасників процесу, вивчивши матеріали клопотання вважаю, що клопотання піддягає задоволенню з насіуиних підстав.

Частиною 1 статті 225 КПК України встановлено, що у виняткових випадках, пов'язаних із необхідністю отримання показань свідка чи потерпілого під час досудового розслідування, якщо через існування небезпеки для жиггя і здоров'я свідка чи потерпілого, їх тяжкої хвороби, наявності інших обставин, що можуть унеможливити їх допит в суді або вплинути на повноту чи достовірність показань, сторона кримінального провадження має право звернутися до слідчого судді із клопотанням про допит такого свідка чи потерпілого в судовому засіданні, в тому числі одночасний допит двох чи більше вже допитаних осіб. У цьому випадку допит свідка чи потерпілого здійснюється у судовому засіданні в місці розташування суду або перебування хворого свідка, потерпілого в присутності сторін кримінального провадження з дотриманням правші проведення допиту під час судового розгляду.

Як вбачається з клопотання представника потерпілої, 08.01.2015 року, Особа 3, знаходячись у будинку Адреса 1, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спричинив тілесні ушкодження Особа 1.

Відомості про вказані вище події внесені до ЄРДР 22.01.2015 року за № 12015220500000148, слідчий СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУ МВСУ в Харківській області Яхяєв С.М.

05.02.2015 року представник потерпілої Особа 1, адвокат Панасенко П.П., звернувся до слідчого по кримінальному провадженню із клопотанням про допит малолітнього свідка Особа 4, 2009 року народження та допит і порядку ст.225 КПК України, свідка Особа 2, з приводу обставин по справі.

Постановою слідчого СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУ МВСУ в Харківській області від 10.02.2015 року, клопотання представника потерпілої задоволено частково, а саме в частині звернення до слідчого судді в порядку ст.225 КПК України для допиту свідка Особа 2 в судовому засіданні.

Однак, слідчим до теперішнього часу вказану постанова не виконана, що в подальшому може унеможливити допит свідка в суді.

Вказана обставина підтверджується наданими суду представником потерпілої документами.

Судом встановлено, що свідок Особа 2, є свідком по вказаному кримінальному провадженню, та планує найближчим часом переїхати на тимчасове місце мешкання до м. Москва Російської Федерації, її покази мають суттєве значення для забезпечення неупередженого, повного, всебічного, об’єктивного розслідування у кримінальному провадженні і тому суд приходить до висновку, що клопотання представника потерпілої про допит свідка слідчим суддею є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 132. 225 КПК України.

ухвалив:

Клопотання представника потерпілої Особа 1 - адвоката Панасенка П.П., про проведення допиту в судовому засіданні під час досудового розслідування кримінального провадження свідка Особа 2, за матеріалами кримінального провадження №12015220500000148, - задовольнити.

Провести допит свідка Особа 2 в приміщенні Жовтневого районного суду м. Харкова 06 березня 2015 року о 16 год. 30 хв.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Слідчий суддя.