Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01.12.2015 року

Московський районний суд м. Харкова у складі: слідчого судді - Погасій О.Ф за участю секретаря - Бровкіної М.І. прокурора - Зюзь Я.Ю., потерпілої – Особа 1, особи, яка подала скаргу - представника потерпілої адвоката Панасенко П.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові в залі суду скаргу представника потерпілої Особа 1 - адвоката Панасенко Павла Петровича на бездіяльність слідчого СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Особа 2, яка полягає у нездійсненні слідчих дій по кримінальному провадженню № 12014220470003186 від 20 червня 2014 року,

ВСТАНОВИВ:

30.11.2015 року до суду надійшла вищезазначена скарга.

В обґрунтування скарги заявник посилається на те, що Особа 1 є потерпілою по справі, 19.11.2015 року представником потерпілої Панасенко П.П. слідчому СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Особа 2 було заявлено клопотання про проведення наступних слідчих дій: провести слідчий експеримент шляхом відтворення дій, обстановки, обставин події за участю свідка Особа 3; провести одночасний допит двох вже допитаних осіб за участю потерпілої Особа 1 та Особа 4 і Особа 5 для з’ясування причин розходжень у їхніх показах.

Про результати розгляду клопотання він був повідомлений 26.11.2015 року листом за підписом начальника СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області, у якому зазначено, що його клопотання про проведення слідчих дій було розглянуто та долучено до матеріалів кримінального провадження, в ході подальшого проведення досудового розслідування по даному кримінальному провадженню вказані слідчі дії будуть проведені при наявності для цього підстав, про що буде повідомлено додатково. Таким чином, слідчим була допущена бездіяльність.

Просить суд визнати бездіяльність слідчого при розгляді клопотання про проведення слідчих дій та зобов’язати слідчого СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Особа 2 розглянути клопотання представника потерпілої про проведення слідчих дій від 19.11.2015 р. в строки і в порядку, передбаченому ст. 220 КПК України.

В судовому засіданні Особа 1 підтримала доводи, викладені у скарзі, просила скаргу задовольнити.

Представник потерпілої адвокат Панасенко П.П. в судовому засіданні просив скаргу задовольнити.

Прокурор прокуратури Московського району м. Харкова Зюзь Я.Ю. в судовому засіданні проти задоволення скарги не заперечував.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали скарги, дійшов до висновку, що скарга підлягає задоволенню.

Згідно ст. 220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав. Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься вмотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у разі неможливості вручення з об’єктивних причин - надсилається їй.

З листа начальника СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області від 26.11.2015 року на ім’я представника потерпілої Особа 1 адвоката Панасенко П.П. не вбачається, що за клопотанням представника потерпілої Панасенко П.П. від 19.11.2015 р. про проведення слідчих дій було прийнято рішення про задоволення клопотання повністю або частково чи про відмову в задоволенні клопотання повністю або частково.

В зв’язку з чим визнає бездіяльність слідчого при розгляді клопотання представника потерпілої про проведення слідчих дій від 19.11.2015 р. по кримінальному провадженню № 12014220470003186 від 20 червня 2014 року; та зобов’язує слідчого розглянути зазначене клопотання в строки і в порядку, передбаченому ст. 220 КПК України.

Керуючись ст.ст. 303-307 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Скаргу задовольнити.

Визнати бездіяльність слідчого при розгляді клопотання представника потерпілої Особа 1 – адвоката Панасенко Павла Петровича про проведення слідчих дій від 19.11.2015 року по кримінальному провадженню № 12014220470003186 від 20 червня 2014 року.

Зобов’язати слідчого СВ Московського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Особа 2 розглянути клопотання представника потерпілої про проведення слідчих дій від 19.11.2015 р. в строки і в порядку, передбаченому ст. 220 КПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає .

ПІДПИС

О.Ф.Погасій

Слідчий суддя