Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

ПОСТАНОВА

про закриття кримінального провадження

м. Харків                                                                                                                                          27 грудня 2016 року

Слідчий Київського відділу поліції ГУ НП в Харківській області Особа 1, розглянувши матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №1201622049000ХХХХ від 19.09.2016

ВСТАНОВИВ:

18.09.2016 приблизно о 20.30 годині Особа 2, 1995 р.н., знаходячись у магазині «Бершка», у ТЦ «Дафі» за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці 9, таємно шляхом вільного доступу здійснила крадіжку головного убору, чим спричинила ТОВ «Вершка» матеріальний збиток на суму 549 грн.

 

19.09.2016 дане кримінальне правопорушення було зареєстровано в ЕРДР за № 1201622049000ХХХХ за ст.15 ч.2, ч.І ст.185 КК України.

В ході досудового розслідування була опитана Особа 2, яка пояснила, що 18.09.2016 року приблизно о 20.00 годин, вона з товаришем Особа 3,1995 р.н. прийшла до ТЦ «Дафі» за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці 9, для здійснення покупок. При собі в неї були гроші в сумі 500 грн. В магазині їй сподобався капелюх, вона його приміряла, товариш зробив фото. Після чого вони пішли до каси, і забула зняти капелюх. На касі її товариш заплатив за покупку взуття. Далі вони направились до виходу з магазину, коли вона стала проходити антикражні ворота, спрацював сигнал. Тоді вона повернулась до магазину і поклала капелюх на місце.

Також Особа 2 долучила до матеріалів кримінального провадження фотокартки зроблені в магазині з капелюхом на голові.

Допитаний в якості свідка Особа 3 показав, що він 18.09.2016 разом зі своєю подругою Особа 2 зайшли в магазин «Бершка». Де остання вибрала собі пару взуття. Також Особа 2 приміряла капелюх, який в подальшому забула зняти. Після оплати взуття вони вийшли за межі магазину і на виході спрацював сигнал антикражних воріт. Далі вона зайшла до магазину і поклала капелюх на місце.

Допитані в якості свідків працівники магазину показали, що вони 18.09.2016 року приблизно о 20.30 годині знаходились на робочому місці в цей час раніше незнайома жінка вийшла за межі магазину з неоплаченим товаром, а саме капелюхом на голові. На виході дівчину затримав працівник охорони.

Під час перегляду камер спостереження магазину «Пул Бір» встановлено, що дівчина в приміщенні магазину на голову одягає капелюх. Далі вона з хлопцем ходять по магазину і через деякий час підходять до кас, щось оплачують і отримують на касі пакет, далі йдуть до виходу з магазину. У дівчини на голові одягнутий капелюх. Після чого дівчина і хлопець пересікають лінію кас і спрацьовує антикражна система. Дівчина знімає з голови капелюх та повертає його до приміщення магазину. У той же час до неї підходить працівник охорони, якому вона віддає капелюх.

В ході огляду капелюха було встановлено, що антикражна кліпса пошкоджень не має.

Допитаний в якості свідка охоронець ТРК «Дафі» - Особа 4 дав аналогічні свідчення.

Згідно диспозиції ст.185 ч.І КК України крадіжка - таємне викрадання чужого майна. Суб’єктивна сторона даного злочину характеризується виною у формі прямого умислу. Мотив злочину корисливий, особа діє з метою звертання чужого майна на свою користь.

Виходячи із об'єктивних даних зібраних в ході досудового розслідування, а саме огляду камер спостереження, показань свідків, огляду капелюха, де зафіксовано, що антикражна кліпса пошкоджень не має, орган досудового розслідування встановив, що умислу на таємне викрадання чужого майна, а саме капелюху з магазину «Пул Бір» в ТРК «Дафі» у Особа 2 не вбачається.

Крім того, від представника потерпілого ТОВ «Пул Енд Беа Україна» Особа 5, цивільний позов не надходив.

Таким чином приймаючи до уваги вищевикладене, дане досудове розслідування тягне за собою закриття кримінального провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст. 38, п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

1. Кримінальне провадження №1201622049000ХХХХ від 19.09.2016 за фактом кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України закрити у зв'язку з відсутністю в
діях Особа 2 складу кримінального правопорушення.

2. Копію постанови направити зацікавленим особам.

3. Копію постанови направити керівнику Харківської місцевої прокуратури №2

47 Указана постанова може бути оскаржена відповідно до ст. ст. 303, 304 КПК України слідчому судді протягом десяти днів з дня отримання її копії.

 

Слідчий