Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Справа №  643/5195/17

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

08.06.2017 року Суддя Московського районного суду м Харкова ОСОБА_1, розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_2 адвоката Панасенко П.П. про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи: ОСОБА_6, Житловий кооператив «Барвінок», приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_7 про визнання правочину недійсним, визначення частки майна, що є спільною сумісною власністю та визнання права власності в порядку спадкування за законом, -

 

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Московського районного суду м.Харкова знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи: ОСОБА_6, ЖК «Барвінок», приватний нотаріус ХМНО ОСОБА_7 про визнання правочину недійсним, визначення частки майна, що є спільною сумісною власністю та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

В забезпечення позовних вимог представник позивача просить вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на спірне майно квартиру № 147, що знаходиться за адресою: м.Харків вул. Познанська, буд. 8, заборонивши продаж, дарування і будь-яке відчуження квартири, а також реєстрацію зміни власника і права власності, оскільки невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Ухвалою судді Московського районного суду м.Харкова від 08.06.17 р. відкрито провадження у вищезазначеній справі.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає клопотання таким, що підлягає частковому задоволенню.

Відповідно до ст. 151 ЦПК України забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Суд вважає необхідним вжити заходи забезпечення позову шляхом заборони відчуження квартири, яка належить, відповідно до договору дарування від 18.06.2014 року ОСОБА_5, заборонивши її продаж, дарування і будь-яке відчуження квартири, а також реєстрацію зміни власника і права власності.

Відповідно до ч. 1 ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити передбачені цим Кодексом види забезпечення позову.

Керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Заяву задовольнити частково.

Заборонити відчуження квартири АДРЕСА_1, яка, відповідно до договору дарування від 18.06.2014 року, посвідченому Приватним нотаріусом ХМНО ОСОБА_7М, зареєстровано в реєстрі під № 403, належить ОСОБА_5, зареєстрованому за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, заборонивши її продаж, дарування і будь-яке відчуження, а також реєстрацію зміни власника і права власності.

В іншій частині заяви відмовити.

Копію ухвали для виконання направити Відділу Державної виконавчої служби Московського районного управління юстиції м.Харкова.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, або в порядку ч.2 ст. 294 ЦПК України.

Суддя                                                                                                      Єрмак Н.В.