Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд 18 березня 2020 року (ВС/КЦС у справi № 202/5584/18) дiйшов до висновку про те, що застава зберігає свою силу для нового власника майна лише за умови наявності у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна відповідних відомостей про обтяження, які внесені до такого реєстру перед відчуженням предмета застави. Якщо на майно накладено обтяження вже після передачі у власність, то таке обтяження є безпідставним.

Подробнее...

 

Верховний Суд 19 травня 2020 року (ВС/КЦС у справi № 361/2822/17) дiйшов до висновку про те, що спірне майно з часу його передачі державним виконавцем кредитору,за іншим спором втратило статус спільного сумісного майна, вибуло з володіння подружжя на підставі виконавчих дій, а тому внаслідок установлення відсутності прав колишнього подружжя на спірне майно, підстави для задоволення позову відсутні.

Подробнее...

Верховний Суд 13 травня 2020 року (ВС/КЦС у справi № 339/34/17) дiйшов до висновку про те, що розмір моральної шкоди визначається з урахуванням обставин справи в межах, які встановлено цивільним законодавством. Відшкодування моральної шкоди за час перебування під слідством чи судом провадиться виходячи з розміру не менше одного мінімального розміру заробітної плати за кожен місяць перебування під слідством чи судом (стаття 13 Закону України «Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, прокуратури і суду»).

Подробнее...

Верховний Суд 9 квітня 2020 року (ВС/ККС у справi № 761/43930/17) дiйшов до висновку про те, що поза розумним сумнівом має бути доведений кожний з елементів, які є важливими для правової кваліфікації діяння: як тих, що утворюють об`єктивну сторону діяння, так і тих, що визначають його суб`єктивну сторону.

Подробнее...

 

Верховний Суд 05 лютого 2019 року (ВС/RC у справi № 552/6480/17) дiйшов до висновку про те, що НСРД є недопустимими доказами, якщо воні булі проведені в іншому кримінальному провадженні щодо іншої особи і їх підстави не булі відкріті стороні захісту.

Подробнее...