Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 2 вересня 2015 року (справа №  6-1049цс15) дійшов до висновку щодо відповідно до частини другої статті 109 ЖК УРСР громадянам, яких виселяють із жилих приміщень, які булі передані в іпотеку, одночасно надається інше постійне жиле приміщення, за винятком виселення громадян при зверненні стягнення на жилі приміщення, що були придбані ними за рахунок кредиту (позики) банку чи іншої особи, повернення якого забезпечене іпотекою відповідного жилого приміщення. Постійне жиле приміщення, що надається особі, яку виселяють, повинне бути зазначене в рішенні суду:

Подробнее...

 

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 1липня 2015 року (справа №  6-14337св15) дійшов до висновку про те, що вселення до неповнолітній дитині не є самоправними діями:

Подробнее...

Верховний Суд України 24 грудня 2014 року (справа №  6-186ц14) дійшов до висновку про те, що Правила статті 185 Сімейного кодексу України поширюються на правовідносини щодо обов’язку батьків по утриманню неповнолітніх дітей. Обов’язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, передбачений главою 16 Сімейного кодексу України, однак норми цієї глави не поширюють дію положень ст. 185 Сімейного кодексу України на правовідносини, які виникають між батьками з приводу їх участі в утриманні повнолітніх дочки, сина:

Подробнее...

Верховний Суд України 2 вересня 2015 року (справа №  6-226цс14) дійшов до висновку щодо наслідків невиконання попереднього договору. Припинення зобов'язання за попереднім договором внаслідок неукладення основного договору протягом встановленого попереднім договором строку виключає спонукання до укладення основного договору в судовому порядку, виконання обов'язку в натурі або виникнення основного договірного зобов'язання як правової підстави для виникнення у набувача права власності на майно:

Подробнее...

Верховний Суд України 16 червня 2015 року (справа №  200/3875/13-а) дійшов до висновку про те, що у разі прийняття суб'єктом владних повноважень рішення про передачу в оренду нежитлового приміщення (тобто ненормативного акта, який вичерпує свою дію після його реалізації) подальше оспорювання правомірності користування фізичною чи юридичною особою спірним нежитловим приміщенням має вирішуватися у порядку цивільної (господарської) юрисдикції, оскільки виникає спір про цивільне право:

Подробнее...

Еще статьи...