Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 22 квітня 2015 року (справа №  6-60цс15) дійшов до висновку про те, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки(результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання:

Подробнее...

 

Верховный суд, рассматривая дело №6-61цс15 потребовал от кредитора обязательное предоставление оценочного документа по заложенной недвижимости. Верховный Суд также дал четкий перечень того, что должен указать суд в решении. В частности, это общий размер требования кредитора и все его составляющие (подлежащие уплате заемщиком), опись недвижимости, меры по обеспечению сохранности предмета ипотеки (или передаче его в управление на период до реализации), способ реализации, начальная цена залога и так далее. Не соблюдение судом данных требований закона влечет за собой возможность заемщика обжаловать решение:

Подробнее...

 

Верховний Суд України 3 червня 2015 року (справа № 6-206цс15) дійшов до висновку про те, що на поручителів може бути покладено обов'язок щодо належного виконання зобов'язання за кредитним договором у випадку смерті позичальника лише за наявності в позичальника правонаступника, який прийняв спадщину, та згоди поручителя відповідати за нового боржника:

Подробнее...

Верховний Суд України 20 травня 2015 року (справа №6-64цс15) дійшов до висновку про те, що з 12 березня 2011 року що третейські суди не можуть розглядати справи у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки):

Подробнее...

Верховний Суд України 4 березня 2015 року (справа №6-27цс15) дійшов до висновку про те, що якщо на час вчинення виконавчого напису в суді вже існував спір щодо розміру заборгованості за вищезазначеним кредитним договором, це спростовує висновок про безспірність заборгованості боржника, в результаті сума заборгованості стягнута з боржника двічі:

Подробнее...

Еще статьи...