Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 7 жовтня 2015 року (справа №  6-222цс15) дійшов до висновку про те, що факт того, що термін договору кредиту не минув, не може бути підставою для відмови від погашення повністю або частково заборгованості за рахунок не реалізував за результатами торгів предмета іпотеки, оскільки порушує права боржника на законне сподівання прийняття предмета іпотеки в рахунок погашення заборгованості і штучно збільшує заборгованість боржника за кредитним договором. Іпотека припиняється, оскільки відмова банку від погашення заборгованості за рахунок отримання іпотеки порушує принцип рівності прав і обов'язків кредитора і боржника і штучно призводить до збільшення заборгованості за кредитом:

Подробнее...

Верховний Суд України 23 вересня 2015 року (справа №  6-1026цс15) дійшов до висновку про те, що сам факт перебування у незареєстрованих шлюбних відносинах не є підставою для визнання права власності на половину майна за кожною зі сторін:

Подробнее...

Верховний Суд України 19 серпня 2014 року (справа №  3-56гс14) дійшов до висновку про те, що колекторська або факторингова компанія не отримує разом з кредитом у спадок ще й рішення суду, яке банк (первісний кредитор) отримав у справі - наприклад, про стягнення коштів з кредиту або застави по іпотеці. Колектор не може стягувати кошти за рішенням суду, отриманому на користь банку, у якого він придбав це рішення. Щоб на щось претендувати, організація, яка перекупила рішення суду (це може бути не тільки колекторська компанія, а й просто інший банк), повинна знову пройти всі процедури і отримати своє власне судове рішення, але тільки на залишок боргу:

Подробнее...

Верховний Суд України 7 жовтня 2015 року (справа №  6-1935цс15) дійшов до висновку про те, що виходячи зі змісту поняття «ціна», як форми грошового вираження вартості товару, послуг тощо, аналізу норм статей 38, 39 Закону «Про іпотеку», в розумінні норми статті 39 Закону «Про іпотеку» встановлення початкової ціни предмета іпотеки в грошовому вираженні здійснюється за процедурою, передбаченою частиною шостою статті 38 цього Закону та вказується судом у рішенні про звернення стягнення на предмет іпотеки:

Подробнее...

Члены семьи осужденного с 24 декабря 2015 года могут обратиться в суд, который вынес приговор, с ходатайством об уменьшении срока отбывания наказания и зачете срока предварительного  содержания под стражей из расчета один день предварительного  содержания под стражей за два дня лишения свободы:

Подробнее...

Еще статьи...