Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 11 листопада 2015 року (справа №  6-309цс15) дійшов до висновку про те, що дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої пошкоджено автомобіль позивача і йому завдано майнової та моральної шкоди, є тим днем, коли позивач довідався про порушення свого права та про особу, яка його порушила і саме із цього часу в нього виникло право вимоги як до безпосереднього заподіювача шкоди, так і до страхової компанії, відповідальної за останнього:

Подробнее...

Верховний Суд України 5 листопада 2015 року (справа №  5-218кс 15) дійшов до висновку про те, що у випадку дорожньо-транспортної події за участю декількох водіїв для вирішення питання про наявність чи відсутність в їх діях складу кримінального правопорушення, передбаченого відповідними частинами статті 286 КК, необхідно встановити причинний зв’язку між діянням (порушенням правил безпеки дорожнього руху) кожного з них та наслідками, що настали; дослідити характер та черговість порушень, які вчинив кожен із водіїв; хто з них створив небезпечну дорожню обстановку (аварійну ситуацію); тобто з’ясувати ступінь участі кожного з них у спричиненні злочинного наслідку. При цьому виключається кримінальна відповідальність водія, який порушив правила дорожнього руху вимушено, через створення аварійної ситуації іншим водієм:

Подробнее...

Верховний Суд України 11 листопада 2015 року (справа №  6-1124цс15) зробив висновок про те, що договір, що встановлює обов'язок обдаровуваного вчинити на користь дарувальника будь-яку дію майнового або немайнового характеру, не є договором дарування, правовою метою якого є передача власником свого майна у власність іншої особи без отримання взаємної винагороди:

Подробнее...

Верховний Суд України 20 січня 2016 року (справа №  6-2001цс15) дійшов до висновку про те, що рішення суду про стягнення вкладу, прийняте після введення тимчасової адміністрації, не виконується. Неможливо стягнення коштів в будь-який інший спосіб, ніж це передбачено Законом «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»:

Подробнее...

Верховний Суд України 19 жовтня 2015 року (справа №  5-163кс15) дійшов до висновку про те, порушення, допущені судом під час вирішення питання взяття під варту, могли істотно вплинути на остаточне рішення:

Подробнее...

Еще статьи...