Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 2 вересня 2015 року (справа №  6-1168ц15) дійшов до висновку про те, що майно, котре вибуло з володіння на підставі рішення суду, яке в подальшому скасоване, вважається таким, що вибуло з володіння поза волею власника:

Подробнее...

Верховний Суд України 2 вересня 2015 року (справа №  6-369цс15) дійшов до висновку про те, що у разі неповернення позичальником суми позики своєчасно його борг складатиме: суму позики з урахування встановленого індексу інфляції за весь час прострочення грошового зобов'язання; проценти за позикою, якщо інше не встановлено договором або законом, нараховані відповідно до договору позики або облікової ставки НБУ за весь строк користування позиченими коштами; три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір не встановлено договором або законом:

Подробнее...

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 9 вересня 2015 року (справа №  6-16348св15) дійшов до висновку про те, що при вирішенні справи про виселення на підставі ч. 1 ст.116 ЖК України повинні встановлюватись порушення правил співжиття саме у сфері спірних житлових відносин, а не такі правопорушення, що допущені відповідачем в іншому місці й не мають  відношення до користування сторонами  жилим приміщенням:

Подробнее...

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 31 серпня 2015 року (справа №  6-24063ск15) дійшов до висновку про те, що повторна неявка в судове засідання належним чином повідомленого позивача є підставою для залишення позовної заяви без розгляду незалежно від причини неявки:

Подробнее...

Верховний Суд України 2 вересня 2015 року (справа №  № 6-639цс15) дійшов до висновку про те, що іпотека є дійсною з моменту внесення про неї первинного запису в Державний реєстр іпотек:

Подробнее...

Еще статьи...