Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 4 березня 2015 року (справа №6-27цс15) дійшов до висновку про те, що якщо на час вчинення виконавчого напису в суді вже існував спір щодо розміру заборгованості за вищезазначеним кредитним договором, це спростовує висновок про безспірність заборгованості боржника, в результаті сума заборгованості стягнута з боржника двічі:

Подробнее...

Верховний Суд України 18 березня 2015 року (справа №6-39цс15)  дійшов до висновку про те, що особам, які виселяються у зв’язку зі зверненням стягнення, інше постійне житло надається тільки в тому разі, коли помешкання було придбане не за рахунок кредиту, забезпеченого його ж іпотекою: 

Подробнее...

Верховный суд Украины 8 апреля 2015 года (дело №6-33цс15) разъяснил правила наследования имущества по кредитам в случае смерти заемщика. В частности, в случае смерти заемщика банки могут взыскивать задолженность не в рамках общей исковой давности — в течение трех лет, а на протяжении шести месяцев, то есть у банка есть лишь полгода после смерти своего заемщика, чтобы либо взыскать задолженность у его наследников (или переоформить на них кредит):

Подробнее...

Верховний Суду України у справі 6-250цс14 від 18 березня 2015 року дійшов до висновку про те, що, відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про іпотеку» майно, що є у спільній власності, може бути передане в іпотеку лише за нотаріально посвідченою згодою усіх співвласників. Якщо своєї згоди на передачу в іпотеку об'єкту незавершеного будівництва співвласник не давав, то наявні порушення прав та інтересів співвласника при укладені іпотечного договору, що полягає у незаконній передачі в іпотеку майнового його права, та є можливість відновлення цього права шляхом визнання іпотечних договорів недійсними:

Подробнее...

Майно фізичної особи — підприємця може бути об’єктом спільної сумісної власності подружжя й предметом поділу між ними з урахуванням загальних вимог законодавства. До такого висновку дійшов ВСУ в постанові від 11 березня 2015 року №6-21цс15:

Подробнее...

Еще статьи...