Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 10 лютого 2016 року (справа №  6-1680цс15) дійшов до висновку про те, що якщо в кредитному договорі виконання зобов'язання визначено у вигляді грошового еквівалента в іноземній валюті (стаття 533 Цивільного кодексу) при наявності хоча б у одного боку зобов'язання: або у банку-одержувача або у ініціатора платежу індивідуальної або генеральної ліцензії на використання іноземної валюти на території України ( стаття 5 декрету від кабінету Міністрів 19 лютого 1993 року № 15-93 «про систему валютного регулювання і валютного контролю»), суд має право прийняти рішення про стягнення грошової суми в іноземній валюті:

Подробнее...

Верховний Суд України 9 лютого 2016 року (справа №  826/5689/13-а) дійшов до висновку про те, що з наказом про перевірку, відомостями про дату та місце її проведення платник має бути ознайомлений у передбачений законом спосіб до її початку:

Подробнее...

Верховний Суд України 3 лютого 2016 року (справа №  6-1599цс15) дійшов до висновку про те, що умови договору поручительства про його дії до повного виконання зобов'язань за кредитним договором не означають встановлення терміну припинення поручительства в розумінні статті 251 ЦК, тому в такому випадку підлягають застосуванню норми частини четвертої статті 559 цього Кодексу про припинення поручительства, якщо кредитор протягом шести місяців з дня настання строку виконання основного зобов'язання не пред'явить вимоги до поручителя. При цьому звернення особи до суду з позовом про визнання поруки припиненим на підставі статті 559 ЦК не є необхідним, проте такі вимоги підлягають розгляду судом за наявності відповідного спору:

Подробнее...

Верховний Суд України 2 березня 2016 року (справа №  6-14цс16) дійшов до висновку про те, що спори про поновлення на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства:

Подробнее...

 

Верховний Суд України 27 січня 2016 року (справа №  4842/11/2670) дійшов до висновку про те, що нікчемність договорів для цілей оподаткування не може визнаватись фіскальними органами лише на підставі обвинувального вироку щодо директора одного з контрагентів-платника податку, який підписав цей договір:

Подробнее...

Еще статьи...