Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Верховний Суд України 15 травня 2015 року (справа №  6-71цс15) дійшов до висновку про те, що якщо користувач своїми діями чи бездіяльністю не сприяв втраті, незаконному використанню ПІН-коду або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції, то немає підстав для його цивільно-правової відповідальності:

Подробнее...

Верховний Суд України 24 червня 2015 року (справа №  6-608цс15) дійшов до висновку про те, що ухвала про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, може бути оскаржене в касацію:

Подробнее...

Верховний Суд України 10 червня 2015 року (справа № 6-83цс1) дійшов до висновку про те, що ордер, виданий на зайняте житлове приміщення може бути визнаний недійсним лише у разі, якщо особа, яка фактично проживає в ньому, зайняло його на законних підставах:

Подробнее...

Верховний Суд України 25 березня 2015 року (справа №  6-9ц15) дійшов до висновку про те, що у разі внесенні змін та доповнень до кредитного договору стосовно розміру суми кредиту, розміру процентної ставки за користуванням кредиту і т.п., іпотекодержатель зобов'язаний укласти з іпотекодавцем нотаріально посвідчену угоду про внесення змін до договору іпотеки. У разі невиконання цього, а також якщо іпотекодавець не отримувала від банку письмової вимоги про усунення порушень з виплати кредиту у тридцяти денний строк, що є підставою для відмови в задоволенні вимог позивача в частині стягнення на предмет іпотеки:

Подробнее...

Верховний Суд України у справі № 6-18цс15 від 4 березня 2015 року дійшов до висновку про те, що, відповідно до частини п'ятої статті 58 Закону України «Про виконавче провадження» звіт про оцінку майна у виконавчому провадженні вважається чинним протягом шести місяців з дня його підписання суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання і до дня проведення прилюдних торгів. Після закінчення цього строку звіт втрачає чинність і оцінка майна проводиться повторно:

Подробнее...

Еще статьи...