Адвокат в Харькове

Адвокат в Харькове . Юридические услуги . Уголовные дела . Помощь при ДТП. Брачный договор. Раздел имущества. Абонентское обслуживание .Возмещение ущерба

Вищий адміністративний суд України 23 березня 2017 року (справа К/800/21695/16) дійшов до висновку про те, що правом на грошову компенсацію за житло користуються військовослужбовці (в т.ч. звільнені), що перебувають на відповідному квартирному обліку у військових частинах, а у випадку їх розформування - у військоматах та КЕУ:

Подробнее...

 

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 22 грудня 2016 року (справа №  661/4901/15-ц) дійшов до висновку про те, що з припиненням права власності особи на житлове приміщення втрачається й право користування цим жилим приміщенням у членів його сім'ї:

Подробнее...

Верховний Суд України 05 липня 2017 року (справа №  6-887цс17) дійшов до висновку про те, що суд при вирішенні спору про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, не повинен обмежуватися лише перевіркою додержання нотаріусом формальних процедур і факту подання стягувачем документів на підтвердження безспірної заборгованості боржника згідно з Переліком документів. Для правильного застосування положень статей 87, 88 Закону України «Про нотаріат» у такому спорі суд повинен перевірити доводи боржника в повному обсязі й установити та зазначити в рішенні чи справді на момент вчинення нотаріусом виконавчого напису боржник мав безспірну заборгованість перед стягувачем, тобто чи існувала заборгованість взагалі, чи була заборгованість саме такого розміру, як зазначено у виконавчому написі, та чи не було невирішених по суті спорів щодо заборгованості або її розміру станом на час вчинення нотаріусом виконавчого напису.

 

Зокрема, спростовує безспірність заборгованості боржника той факт, що на час вчинення нотаріусом виконавчого напису в суді розглядається по суті спір щодо розміру цієї заборгованості:

Подробнее...

 

Верховний Суд України 7 червня 2017 року (справа №  6-161цс17) дійшов до висновку про те, що успадкування онуком за правом представлення можливо не тільки, коли його батько помер раніше спадкодавця, а й у разі, якщо вони померли одночасно (в один день), оскільки визначення спадкових прав комморіентов по відношенню один до одного необхідно для розмежування обсягу спадщини і спадкоємців кожного з них, проте жодним чином не обмежує права внука успадковувати після одного з них замість іншого, який був би покликаний до спадкоємства в разі, якби був живий на момент відкриття спадщини:

Подробнее...

Верховний Суд України 31 травня 2017 року (справа №  21-3473а16) дійшов до висновку про те, що якщо заявлено відвід суд не має права розглядати справу до вирішення питання відводу по суті, при цьому рішення з приводу відводу оформлюється судом окремою ухвалою:

Подробнее...

Еще статьи...