Помощь адвоката при заключении и оспаривании брачного договора в Харькове

Життєвий досвід показує, що сімейні відносини іноді супроводжуються труднощами, вирішити які можливо лише за участю адвоката у сімейних справах або адвоката, який спеціалізується на оформленні та укладенні шлюбного договору. Подібні труднощі, як правило, пов'язані з наявністю конфліктних відносин безпосередньо у шлюбі або після його розірвання. Найчастіше каменем спотикання у відносинах подружжя стає майнове питання.

Важливо пам'ятати, що якщо сімейні стосунки побудовані на взаємній довірі, і в сім'ї панує гармонія, наявність шлюбного договору жодним чином не зашкодить і не зруйнує їх. Спочатку шлюбний договір покликаний виключити можливі негативні моменти сімейних відносин і вирішити питання, чи погодиться друга половина на ті чи інші умови, що стосуються як матеріальних, так і не матеріальних благ.

Брачный договор (контракт) – это правовая гарантия имущественных прав и соответствующих обязанностей, действующая в период брачных отношений и при их прекращении.  Положительным моментом наличия брачного договора при расторжении брака  является фактическое отсутствие судебных и бытовых споров между супругами. Следует отметить, что особенностью брачного договора по украинскому законодательству является то, что он регулирует исключительно имущественные отношения между супругами и не может затрагивать иные (нематериальные отношения) между супругами: порядок воспитания детей, исполнения супружеских обязанностей и т.д.

Почему брачный договор адвокат советует заключать только после его правовой оценки? Как любая сделка, брачный контракт составляется в надежде на то, что он не будет оспорен одним из его участников. Чтобы этого не допустить, профессиональные юристы по семейным делам и семейные адвокаты советуют уделить особое внимание существенным условиям брачного договора, которые будут соответствовать не только семейному, но и в целом гражданскому законодательству.

Зазначимо, що порівняно з цивільно-правовими угодами, укладання яких, як правило, передбачає цивільно-правові наслідки для сторін, для шлюбного договору положення про відповідальність сторін залежить безпосередньо від змісту зобов'язань за договором. Наприклад, визначення сторонами договору умов про відповідальність має бути пов'язане з основними положеннями шлюбного договору, а саме про спосіб, порядок та строки передачі майна у разі розірвання шлюбу.

Шлюбний договірЦивільні справиЖитлові суперечкиРозділ майнаСімейні суперечкиПослуги сімейного адвоката

Апеляційний суд підтвердив законність шлюбного договору та договору поділу майна

Шлюбний договірСімейні суперечки

Законність шлюбного договору