Послуги адвоката при кредитних суперечках у Харкові

Кредит можна назвати одним з революційних відкриттів людства. З його допомогою, як за помахом чарівної палички, вирішуються економічні проблеми.

Але така фінансова панацея має власну ціну. За користування кредитом позичальник сплачує позиковий відсоток. Найчастіше чималий. У цьому клієнт приймає він всі ризики, пов'язані з погіршенням власної платоспроможності та зміною масштабу вирішуваних з допомогою кредитних коштів завдань.

Фінансовими ризиками кредитування за бажання можна грамотно управляти. Але проблема в тому, що на цьому «підводне каміння та водоспади» на «ріці» кредитних грошей не закінчуються. Так, позичальника можуть очікувати юридичні бар'єри — порушення прав, які, до того ж, досить часто неможливо спрогнозувати.

Не секрет, що банки, відчуваючи себе «сильною стороною» кредитного договору, відмовляють у наданні кредиту за вже скоєною угодоюпродають предмет застави за безціньвимагають дострокового повернення кредиту и звернення на забезпеченнядопускають прострочення кредиторастягують комісію за відкриття та ведення позичкового рахунку, списують з особового рахунку клієнта неустойку раніше суми поточної заборгованості встановлюють підсудність суперечок за договором порушення законодавства про захист прав споживачів і навіть здійснюють кредитне рейдерство.

Ось далеко не повний перелік правових ризиків, які супроводжують кредит та, по суті, стають додатковою платою за нього. Нерідко вони лягають на плечі не тільки позичальника, а й заставника, а також поручителя. Так чи інакше, клієнт нерідко укладає кредитний договір на тих умовах, які для нього в тому чи іншому обсязі є неприйнятними. З появою у позичальника проблем «кредитна ейфорія» змінюється розгубленістю та заклопотаністю, під гнітом яких він звертається до адвоката.

Оскільки будь-яка юридична проблема є унікальною, досвідчений адвокат здатний запропонувати позичальнику нестандартні рішення. Але далеко не завжди такі рішення призводять до усунення всіх правових наслідків, що виникли внаслідок укладання кредитного договору. Звідси мудрий клієнт може вивести собі дуже просте правило - звертатися до адвоката вже на стадії укладання кредитної угоди.

Саме на цьому етапі кредитний адвокат має повну свободу маневру. Він може застерегти клієнта від укладання невигідних угод, роз'яснити йому методи мінімізації прийнятих він ризиків, погодити з банком взаємоприйнятні умови кредитування.

Кредитні суперечки виникають, зазвичай, виходячи з витікаючих вимог кредиторів до позичальникам, втраченої ними вигоди і понесених збитків. Сторони у позовному провадженні мають право висувати свої зауваження та вимоги. Як і багато суперечок, кредитні також мають свої особливості.

По-перше, якщо одна зі сторін кредитного договору – фізична особа, а інша – кредитна установа зі своїм штатом професійних юристів, то учасники кредитних відносин спочатку мають «різні вагові категорії».

По-друге, особливостями розгляду кредитних суперечок є те, що після початку судового провадження кредитна установа продовжує нараховувати відсотки за укладеним договором. На жаль, більшість позичальників приходить по допомогу до юристів дуже пізно. Але, як відомо, немає безвихідних ситуацій, у будь-якій із них можна знайти вихід.

Перелік послуг із кредитних спорів

(не є вичерпним):

  • Юридичні консультації з питань кредитування фізичних та юридичних осіб;
  • Аналіз ризиків під час укладання договорів кредитування;
  • Юридичний супровід укладання договорів кредитування;
  • ДОСУДНЕ УРЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ СУПЕРЕЧОК З БАНКАМИ;
  • Спори, пов'язані зі ЗНИЖЕННЯМ КРЕДИТНИХ боргових зобов'язань;
  • Спори про розірвання кредитних договорів;
  • Спори про визнання недійсними кредитних договорів;
  • Спори про визнання недійсними окремих умов кредитних договорів;
  • Спори щодо визнання кредитних договорів неукладеними;
  • Спори між подружжям, пов'язані з кредитними правовідносинами;
  • Подання інтересів співпозичальників, поручителів із кредитних спорів;
  • Заперечення переуступки прав вимоги за кредитними договорами
  • Представництво при виконавчому провадженні.