Захист підозрюваного, обвинуваченого

Звертатися необхідно негайно, не пускаючи справу на самоплив у надії, що все саме вирішиться на Вашу користь, і кримінальну справу буде припинено. Не забувайте про міліцейську статистику та «паличну систему», відповідно до якої слідчий ніколи не проґавить шансу завести ще одну кримінальну справу.

Участь у Вашій кримінальній справі адвоката вже сама по собі ставить слідчого у певні рамки та не дозволить чинити на Вас психологічний тиск.

Допомога адвоката у кримінальних справах при визначенні запобіжного заходу підслідчому має чи не вирішальне значення на стадії до судового розслідування. Водночас адвокат бере безпосередню участь у допитах підслідного та інших слідчих діях, подає скарги, заяви та клопотання на захист інтересів свого підзахисного, а також знайомиться з матеріалами кримінальної справи. Допомога адвоката на стадії до судового слідства найчастіше призводить до припинення кримінального переслідування загалом.

На всіх стадіях кримінального процесу активно та послідовно адвокат у кримінальних справах відстоює та захищає права свого підзахисного, домагаючись законного та обґрунтованого рішення у справі. Хороший адвокат у кримінальних справах на користь свого підзахисного «достукається» і до Європейського суду. Якщо вам потрібна допомога, не роздумуйте, звертайтеся якнайшвидше. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до адвоката, тим сприятливішим для вас стане результат і рішення за матеріалами справи.

 

До прибуття Вашого адвоката настійно рекомендую одноманітно і спокійно, не піддаючись на вмовляння та погрози, відповідати всім на всі питання наступне:

«Я не відповідатиму ні на які питання і нічого не підпишу без мого адвоката. Повідомте про моє затримання телефоном: (0679533360».

Захист підозрюваногоКримінальні справи

Відведення слідчому задовільнене

Захист підозрюваногоКримінальні справи

Затримання підозрюваного скасовано

Захист підозрюваногоКримінальні справи

Адвокат довів невинність клієнта і справу закрили